گلایه

الان نزدیک فصل اپلای شده. خیلیها تصمیم می گیرند اپلای کنند و فکر می کنند بهتره از ایرانیهایی که تو اون رشته و دانشگاه مشغول تحصیلند کمک بگیرند. از اونجایی که دانشگاه ما اطلاعات همه ی بچه های هر دوره رو سایت گذاشته ایمیل های زیادی هم برای ما ها ارسال میشه. دریافت این ایمیل ها هم هیچ اشکالی نداره. اما محتوای اکثر ایمیلهایی که من دریافت کرده ام برام عجیبند. طرف فقط گفته لطفا منو راهنمایی کنید. خب آخه تو چه زمینه ای سوال داری برادر من؟ یا یک لیست بلند بالا سوال رو که هیچ نظمی هم نداره یعنی هیچ طبقه بندی موضوعی و پاراگراف بندی و .... من وقتی ایمیل رو می خونم به نظرم می رسه خود سوال کننده  وقت و فکر زیادی صرفش نکرده و تنها کاری که کرده این بوده که سوالات لحظه ایش رو تو ایمیل گذاشته شده و فرستاده. من تعجب می کنم.

من اگر کمک می خوام باید طوری خواسته ام رو مطرح کنم که طرف اذیت نشه. وقتی خود طرف اینجوری سوال می کنه چطور می تونه انتظار داشته باشه که من که ایشون رو ندیده ام  و نمی شناسم و هزار تا کار برای خودم دارم وقت بگذارم و تک تک سوالاش رو تو متن پیدا کنم و جواب بدم؟!!! لابد وقتی جواب منو هم دریافت می کنند با خودشون میگن این ایرانیها هم زیاد اهل کمک نیستند. بازخوردی که از یکی از همین ایمیلها گرفتم واقعا جالب بود. طرف، یکی از اون ایمیلهای پر سوال بی نظم رو فرستاده بود و کلی از سوالاتش در مورد بورسیه بود که من نمی دونستم. بعد که جواب منو که کلی سعی کرده بودم اونایی که می دونم رو بهش بگم دریافت کرده بود به رابط بین من و خودش گفته بود این دوستتون هم که درست درمون جواب سوالای منو نداد!!

دانشجوی ایرانی محترم!  من که کارمند دانشگاه نیستم!!! اگر جواب بدم هم لطف کرده ام  منظور اینه که وظیفه ام نبوده که جواب سوالای شما رو بدم. ببین اینجوری ایمیل بزنی آدمایی که مسوول جواب دادن هستند چه جوری جوابتو میدن؟ امتحان کن!!!

/ 1 نظر / 3 بازدید
5tomany

فرصت استثنايي ميدونستي تو هم ميتوني با کارت عابر بانکت هرچقدر که خواستي پول در بياري ؟ --- http://5tomany.blogsky.com