اینکه پست بلند بالا و پر احساسم ثبت نشد را به فال نیک می گیرم. فقط بخشی از مطابش را تکرار می کنم که:

فردا آخرین روز زندگی آرام و عادی این چند سال اخیر ماست و هفته بعد  و یا شاید پنجشنبه بعدی سخت ترین روزها و پنچشنبه های عمرمان، شاید هم یکی از سخت ترینها!

من از حالا دلتنگم.  دلتنگ این روزهای رو به اتمام؛ خیلی خیلی زیاد!

من از حالا برای نزدیک شدن روزهای بودن من و تو در کنار هم , به شدت دعا می کنم.

از چند روز قبلتر هم می نویسم:

سفر به سلامت! بهترین بهترین من.

برای لحظه لحظه های همراهی ات در تمام سالهای عمرم متشکرم: بی نهایت. دوستت دارم :بی نهایت.

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
the present

عزیزکم در دنیای امروز بعد فاصله را تکنولوژی اندکی پوشش داده ،قبول دارم که جایگزینی برای حس قشنگ با هم بودن نیست ولی تا وقتی دل هایمان همچنان به هم نزدیک است و برای هم می تپد ، ما به واقع با همیم. دوری انسان را قدر شناس تر می کند.باور کن فردا روز قشنگ رسیدن عزیز تو به هدفش است و ما چقدر شادیم که او آرزویی داشت و همتی که به دنبال آن ارزو برود و بخت بلندی که به آن برسد و ما چقدر شادیم که دوست هایی این چنین هدفمند داریم ، مگر نه؟ بیا بخندیم تا او محکمتر در این راه قدم بردارد.

ْایکس

مهندس، این که نوشته ای یعنی آنکه خیلی شبیه شماست به سفر می رود؟

سلام دوباره، تلافی کن شیث[عصبانی] تو دورتر برو، اونقدر دور شو که از اون طرف زمین زود بهش برسی[شوخی]. روی زمین به این گردی نمیشه حسابی فاصله گرفت. فاصله های وقتی که خیلی زیاد نباشن به چشم میان.... .حتما خیلی سخته اما باید تحمل کنی نازنین! همون طوری که انتظار داری بقیه درس خواندن خودت رو تحمل کنن. دلم برای مامانت گرفت[ناراحت] کاش خبرهای خوب زیاد دلتنگی شون رو اونقدر کمرنگ کنه که به چشم نیاد. تو هم خودت رو در آینه بیشتر نگاه کن[نیشخند] خوب باشی