استاد عزيز ما (۱)

موضوع جديد برای نوشتن خودش جلوی من سبز شد! در سايت دهمين کنگره ملی مهندسی خودمان به دنبال اعلام نتايج داوری مقالات ارسالی می گشتم که يک پيغام جالب خطاب به مقاله دهندگان ديدم:

«تمامی مقالات ارسال شده در حال حاضر در مرحله بررسی و داوری هستند پس از وصول نتایج نهایی داوری، این نتایج در سایت قرار خواهد گرفت که دستیابی به نتایج داوری مقالات هم از طریق منوی "پی گیری مقاله" خواهد که در زمان اعلام نتایج این منو برای کاربران فعال خواهد شد. احتمالا نتایج داوری از نیمه سوم مهر ماه در سایت قرار خواهد گرفت.»

جالب اينجاست که برگزار کننده ی کنگره يکی از دانشگاههای کشور است و اين جملات را يکی از اساتيد نوشته اند! يادش به خير «استاد عزيز ما »می نوشتيم! يکی از بهترين لذتهای دانشگاه «استاد عزيز ما» خواندن و نوشتن بود. به ياد آن روزهای خوب اين عبارت را به فرم يک « استاد عزيز ما» بازنويسی می کنم(هر کس دوست نداشت نخواند!):

استاد عزيز ما فرمودند:« برای اطلاع از نتايج داوری مقالاتتان از نيمه سوم مهر ماه مراجعه کنيد!»

پيشنهاد من به نسل جوان دانشجو علی الخصوص شريفيها اين است:‌تا می توانيد از لذت «استاد عزيز ما» نوشتن و خواندن بهره ببريد! حقايق زيبای دوران دانشجويی که دانشجوهای با نشاط  از رفتار و گفتار اساتيد شکار! می کنند. اين استعداد را هر دانشجويی ندارد. باور کنيد! 

/ 3 نظر / 2 بازدید
X

من به گمانم چون خارجی هستم زياد سر در نياوردم!

علي

معمولا از اساتيد عزيز ما اين كارها بعيد نيست! مخصوصا اگر سنشان هم زياد باشد. ما استادي داشتيم كه در يك امتحان پايان ترم ۳ سوال تكراري داده بود و تازه از ۲۰سوال امتحان شماره ۱۰ وجود خارجي نداشت!!!

غارنشین

من با اینکه شریفی هستم زیاد سر در نیاوردم[نیشخند]