جفری جانسون

جفری جانسون- آهنگ اسمش خیلی جالبه و من رو یاد دادلی دورایت می اندازه- همکار آمریکایی ماست که سالیان سال در آلمان زندگی کرده و بدون لهجه ی آمریکایی، آلمانی حرف می زند. جف هم سن و سال باباهای ماهاست. یک نکته ی عجیبب در مورد جف اینه که ایشون نمونه ی مسن سوپروایزر رسمی است! صدا، چهره، حرکات بدن! به طرز بسیار بسیار عجیبی این دو نفر به هم شبیهند!!!

جف مدیر پروژه ی افغانست.انه. توی همین آلمان اقتصاد خونده و سابقه ی کاری اش پر از مدیریت پروژه های مشابه ه. این چند وقته تقریبا هر روز جلسه داشته ایم. برای من یکی، روش فکر کردن و نگاهش به قضایا خیلی جالب و آموزنده است چون مهندس نیست و اول میره سراغ هزینه و ریسک و پول و این حرفها. به این موضوع خیلی توجه داره که سرمایه گذارها نظرشون جلب بشه. 

جلسه ها هم طبق معمول آلمانیه. جف ولی انگار شک داره من بفهمم. حرف که می زنه هی برمی گرده عکس العملهای منو نگاه می کنه! و این منو معذب می کنه کمی. چون بعضی وقتها واقعا نمی فهمم چی می گند و به خصوص وقتی منتظر عکس العمل من می شه بهم سخت می گذره. اما خب راه دیگه ای نیست برای بهبود آلمانیم. فردا هم قراره جلسه ی دو تایی داشته باشیم. از حالا تصمیم گرفته ام اول جلسه بهش بگم ببین جف عزیز! بیا خودمونو راحت کنیم و انگلیسی حرف بزنیم. در مورد رییس بزرگ این استراتژی جواب میده و خوشحال میشه. امیدوارم در مورد جف هم جواب بده.

/ 1 نظر / 95 بازدید
م و

گود لاک[تایید]