پيام بهداشتی

امروز براي چند دقيقه راديو گوش كردم و يك مطلب بهداشتي شنيدم. پس اين پست يه اين موضوع اختصاص دارد؛ تا دوستاني كه مثل من اشتباه مي‌كرده‌اند بيشتر مراقب سلامت خود باشند. پيام اين بود : بعد از خوردن خوراكي ترش مثلا لواشك اگرچه دندانها چسبنده مي‌شوند تا چهل و پنـــــــــــــــج دقيقه مسواك نزنيد. مسواك زدن در اين فاصله زماني به ميناي دندان آسيب مي‌رساند. من خودم هر وقت خيلي بهداشتي مي‌شدم بعد لواشك خوردن بدو بدو مسواك مي‌زدم!!! فرصت و حوصله ندارم در مورد صحت و سقم اين پيام تحقيق كنم اگر كسي تحقيق كرد و خلاف اين گفته ثابت شد لطفا اطلاع دهد.

پي نوشت ۱: كارهاي زيادي براي انجام دارم. متاسفانه روي مرخصي هم نمي‌شود حساب كرد پس جهت مديريت اندك زمان موجود تا مدتي اينجا بي‌رونقتر از قبل خواهد بود.

/ 1 نظر / 2 بازدید
حميد و اعضا

بدینوسیله وبلاگ بزرگ جواهری در قصر و یانگوم را به شما معرفی می کنیم. اطلاعات خواندنی از یانگوم و دیگر بازیگران این سریال، عکس، موزیک، خلاصه قسمت های جدید سریال قبل از تلویزیون همراه با تصاویر مربوطه، نقد و بررسی و کلی اطلاعات جالب دیگه در این وبلاگ پیدا می شه. در ضمن شما می تونید در صورت تمایل با ما همکاری کنید به این ترتیب که مطالب و تصاویر مربوط به سریال را به ایمیل من ارسال کنید تا با نام خود شما در وبلاگ به نمایش گذاشته شود. بی صبرانه منتظر شما هستیم.