هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

یک سوال فنی که برای ما مطرح است این است که چرا بعضیها که در لینکد.ین دیگری را بدون شناخت قبلی اد می کنند پیغامهای عجیب و غریب هم می دهند؟ مثلا یک بنده خدایی یعنی یک آقایی، دوست خانم ما را اد کرده و بعد پذیرش ایشان در یک پیغام، شناسه ی اس.کایپ و اوو.و و هر چیزی که به کار چت بیاید را ارسال کرده!!! بعد هم یک مدت هر روز به پروفایل دوست ما سر می زده!! دنبال چی بوده؟ یا آن دیگری بعد از قبول درخواست باز برای دوست خانم ما پیغام داده بسیار زیبا و جذاب هستید!!!! بعد دوست ما هم جواب نداده و خواسته طرف را از لیستش حدف کند که گویا گزینه ی حذف فرد از لیست در این سایت وجود ندارد!!! بعد چند روز دوباره طرف پیغام داده من مطمئنم به شما پیغام داده بودم ولی متاسفانه جوابی دریافت نکرده ام!!! خدانگهدار!!! خب انتظار داشتی چه جوابی بگیری؟؟؟ 

یک زمانی که شاید سن خیلیهای شما قد ندهد یک سری آدمها بودند که توی فیس. بوک و البته آن خیلی قدیمترها او.رکات دنبال دختر رویاهایشان می گشتند!!!! اما اینکه طرف توی یک سایت حرفه ای مثلا! بیاید از این کارها بکند و از این پیغامها بدهد به نظر ما که قباحت دارد، نظر شما را نمی دانیم! این یعنی هنوز در بین تحصیل کرده های جامعه ی ما متاسفانه هستند کسانی که نمی دانند از چه ابزاری برای چه منظوری استفاده کنند!!!

/ 3 نظر / 2 بازدید
دعادست

خدا به دادمون برسه که هیچکجا از دست اوباش خلاصی نداریم موفق باشید

م و

و در اینجاست که ما تصمیم می گیریم فقط متخصصان آشنا را به لیست خودمان اضافه کنیم و در نتیجه هیچ پیغام جالبی دریافت نمی داریم! البته نه آشنایی در حد مثلا ملاقات اما پیش شرطمان این است که دست کم یک مکاتبه معقولی مثلا بر سر یک موضوع تحقیق مورد علاقه داشته باشیم. پیشنهاد می شود دوستان شما هم در نظر بگیرند که آدم های ناشناس حتی لزوما به اندازه ای که در پروفایلش درج شده متخصص نیستند!

م و

یک چیز دیگر هم به ذهنم رسید: جمکران رفته بودیم حال و هوایمان عوض شود، یکی از خدمه فریاد می زد خانمها لطفا مواظب کیف و جیبتان باشید، یکی از فرهیختگان با تامل گفت کسی که اومده اینجا دزدی نمی که و بعد جواب دندان شکنی با این مضمون دریافت کرد: اونی که دزدی می کنه از اول فقط برای دزدی اومده. خلاصه اینکه عجیب نیست اگر کسی فقط برای گزینش یک خانم خوب و خوشگل وارد یک جمع حتی از نوع مجازی اش بشه. یعنی نه اینکه متخصص هست و این رفتار رو داره، به عبارت دیگه تخصص اون آقا احتمالا همین برقراری ارتباط از طرق مختلفه!