اگر بار گران بوديم رفتيم

احتمالا این آخرین پست بنده از محل کار فعلی است که دارم آخرین ساعتهای اشتغال در اون رو می گذرونم. این چند روز چندین پست نوشته ام و همه به دلایل مختلف توفیق ورود به محیط وبلاگ رو پیدا نکرده اند یعنی در واقع ثبت نشده اند!!!

دیروز واسه این روزا کلی چیز نوشته بودم(این روزای خودم). این روزا تکه کلام من شده بود " در این لحظات پایانی   در این لحظات رقص من در برابر مرگ ...".نمی تونم ادعا کنم که کاملا شادم. کمی دلم گرفته حتی دیشب نسبت به تصمیمم کمی تردید داشتم اما در هر حال ارزیابیم مثبته. نشونه ها اینطور می گفتند که دیگه نباید اینجا بمونم. جدا شدن همیشه سخته بوده و هست و خواهد بود اما باید جدا شد.

تجربه کار در اینجا برای من خیلی جدید و متفاوت و آموزنده بود. اینجا دومین محل کار من بود و اولین جایی بود که از قبل کسی رو نمی شناختم و هیچ دوستی نداشتم. حالا دوستان خوبی دارم کسانی که منو تو این مدت همراهی کردند و من ازشون واقعا متشکرم. به خصوص اینکه این جمله قصار این چند روزه منو تحمل کردند.

فکر میکنم اگر سختی جدا شدن یا تبعاتش رو تحمل کنیم بعدش شرایط خیلی بهتر میشه یعنی امیدوارم. گذاشتن و گذشتن خیلی مهمه که من یکی باید خیلی تمرین کنم البته این به معنی فراموش کردن خوبی و محبت دیگران نیست. خوبی رو هیچ وقت نباید فراموش کرد. هر جدا شدنی یه تمرینه. تمرین برای اون جدا شدن اصلیه که یه روزی واسه هممون اتفاق میفته از همه اونایی که دوستشون داریم از همه چیزایی که دوستشون داریم جدا میشیم و میریم که به اونی که از همه بیشتر دوستمون داره برسیم. سخته ولی باید قشنگ باشه شاید به همین دلیل همه تجربه اش میکنند چون ارزش تجربه داره مردن.

/ 7 نظر / 4 بازدید
قاصدک

شیث عزیزم، جات خیلی خالی می شه مخصوصا که من به این صحبتها و غیبت کردن های وقت و بیوقت خیلی عادت کردم. امیدوارم به آرزوهات برسی. من اصلا دلم نمی خواست بری. به امید دیدار

هوم...اشتباه نکرده باشم اين ناله‌ها بيشتر با تصور رفتن از ايران نوشته شده.

اشنا

بابا شما شانتان اجل از اين حرفهاست! هنوز جوانی چرا حرف مردن ميزنی؟! آرزوی بهترينها را برايت دارم.مطمئنم که به هر چه اراده کنی می‌رسی!

thepresent

آره بابا آشنا راست می گه گرچه خودش هم تازه ما رو گذاشت و رفت ولی حالا حالا ها....... موفق تر باشی.

م. ن

سلام. تو خوبی؟ ديگه کاملا کارتو ول کردی؟ کار ديگه پيدا کردی؟

شيث

سلام! من زنده ام ولی کامپيوترم تو خونه يه کم مشکل داره و فارسی تایپ کردن کمی سخته. خيلی خوش ميگذره جای همه شاغلين خالی!!!بله ديگه من فعلا به هيچ شرکتی تعهد خدمت ندارم. همگی موفق باشيد

علی

تنهایی؟ خداحافظی؟ جدایی؟ این واژه ها در خودشان تناقضی دارند. تناقضی که یک طرفش خندیدن از ته دل است و طرف دیگر ... می دانم که از ترک کارت راضی هستی و می دانم که چرا مجبوری که از جدایی حرف بزنی و سعی کنی به تنهایی عادت کنی. اما چه کنم که کاری از دستم بر نمی آید و روزنه نوری در این شب سیاه نمی بینم. شاید باید هدف مان رسیدن به همان نیستانی باشد که به قول مولانا ما را از آن بریده اند و شاید باید نشست و اشک ریخت و اندیشید که آیا: اندکی صبر سحر نزدیک است؟ از ته دل امیدوارم که موفق باشی و به همه آرزوهایت برسی.