ايجاد امنيت

چند وقت پيش ماشين يکی از همکاران را جلوی خانه اش دزديدند. وقتی به نيروی انتظامی مراجعه کرده بود گفته بودند در طی اين هفته اين چهارمين ماشينی است که در اين خيابان دزديده شده است. مال باخته شاکی شده بود که چرا هيچ هشداری داده نشده ؟ جواب شنيده بود ما برای جلوگيری از ايجاد وحشت و احساس نا امنی ترجيح داديم اين کار را نکنيم!

البته اين يک مورد خاص بوده است.از خوانندگان محترم هم می خواهم که اين مورد را به کل سيستم نيروی انتظامی تعميم ندهند.

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
علي

متاسفانه نيروي انتظامي خود در ايجاد ناامني دست كمي از اراذل ندارد!

X

من نمي دونم حالا چرا نمك روي زخمش پاشيده اند! غم از دست دادن ماشين به اندازه كافي كمر شكن هست. خداوند او را ماشين دهاد و آن احتمالا افسر نگهبان را شعور برخورد با مالباخته! البته به قول شما نبايد زحماتشان را ناديده گرفت.

کمی آزادی

در ممالک کفر که خيلی هم بد هستند! در چنين مواردی اگر چنين اتفاقی بيافتد آن کلانتری و سر کلانترش را تبديل به ماشين می کنند تا بعدا بفهمند وظيفه اشان چيست. اما خوب آنجا مملکت کفر است مثل کشور نازنين و اسلامی ما که نيست. تازه شيث جان من کاملا با تو موافقم که نبايد اين مورد را به همه ی نيروی انتظامی تعميم داد چون من مواردی می دانم که اگر همه شبيه اين بود حتما روز پليس ۱۱۰ شاخه گل سرخ می خريدم و تقديمشان می کردم.

يه بچه فضول!

من بدون در نظر گرفتن كپي رايت و در جهت تنوير افكار عمومي، اين قسمت از يادداشتهاي «يك ايراني از آمريكا » را اينجا مي چسبانم : هفته‌ی پيش (شايد هم ماه پيش) laptop نو و گران قيمت جورج که پيش اميت بود رو از توی کشوی ميزش که قفل بوده توی آفيسش که اون هم درش قفل بوده دزديده بودند. اميت هم بلند شد رفت دفتر پليس. اون ها هم بهش ده دوازده‌تا فرم دادند که پر کنه. بالاخره آخرش به اميت گفته بودند که خيلی خوب you are all set برو خونه‌تون!! اميت هم پرسيده بوده که خوب حالا laptop من چی می‌شه و من بايد چه‌کار کنم. آقای پليس هم خنديده و گفته سالی ۶۰ تا laptop تو اين دانشگاه دزديده می‌شه، همون کاری رو بکن که بقيه می‌کنن !!!!! حتی يک سر نيومدند office اميت رو ببينند!