تا اینجای کار که تقریبا میشه آخرای کار فقط یک استاد رنگین پوست مرام گذاشته و به من گفته هستمت. البته خب اعتماد به نفس ما موقع اپلای خیلی بالا بود سراغ استاد پیدا کردن و دوست شدن با استاد و این حرفا نرفتیم. فقط از کانال کاملا رسمی یعنی دانشکده یا دانشگاه اقدام کرده بودیم اونم فقط بعضی از ۳۵ تای اول!.
این دانشگاه کمی محتمل تنها دانشگاهی بود که اسم اساتید انتخابی رو وارد کردم. مجبور بودم سه نفر رو انتخاب کنم بر حسب اولویت. بدون دادن اسم اساتید انتخابی فرم آنلاین سابمیت نمیشد.  اولین کسی که من انتخاب کردم بر اساس زمینه کاریش لوک بود! ده بیست روزی هست که لوک عزیز با اون فامیلی سختش به من ایمیل زده که شیث! دارم به شدت تلاش می کنم بگیرمت و هنوز خبری نیست! نه استاد عزیز و نه منشی محترم دانشکده شون که ایمیلهای قبلی من رو با فاصله زمانی کم جواب میدادند جواب ایمیلهای این چند روزه ام رو نداده‌اند( خانم منشی زود جواب می دادند وگرنه به استاد که فقط یکبار ایمیل زده بودم بعد ایمیل ایشون)!!! کمی نگرانم که لوک عزیز با اون فامیلی سختش حریف سایر اعضای کمیته پذیرش نشده باشه!!! دوستان توصیه می‌کنند با لوک تماس بگیرم ولی من کمی می ترسم که نتیجه منفی باشه!!!


چند ساعت بعد: ایمیلی از منشی دانشکده رسید که پیوست رو ببین. دیدم. نوشته بود نتیجه منفیه! خیلی حالم گرفته شد. به لوک زنگ زدم. گفت که مشکل مالیه و اگه خودم ساپورت کنم مشکلی نیست!!! گفت که از نظر ایشون من خوبم ولی محدودیت منابع باعث شده قبول نشم. صد بار هم گفت من هیچ قولی نمیدم!!!! گفت که در لیست انتظارم بوده‌ای و اصلیها گفته‌اند میان! گفت هنوز هم هستی!!! ما که خیلی نفهمیدیم چی به چی شد؟ گفت برای ترم بعد اقدام کن! گفتم شانس دارم؟ گفت آره! اگه نداشتی تا این مرحله نمی‌رسیدی! اما به نظر من مهم نتیجه است.

بر این اساس بنده اتا اطلاع ثانوی در خدمت این مرز و بوم و دوستان هستم.

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
آگهیهای داتیسا

ایمیل بازی و کاغذ بازی؟؟؟ به ما هم - وبلاگ آگهیهای داتیسا - و سایت داتیسا سر بزن www.datissa.com

حرص نخور! همه اینا کشکه.