به اوراق ارزش داری نگاه می کنم که هفت سالی هست که لای مدارکم هستند. به روزهایی فکر می کنم که اولین حقوقهایم را صرف خریدشان کردم. فکر میکردم در رونق اقتصاد کشورم سهیم شده ام. احساس خوبی بود، احساس تاثیرگذاری یا مشارکت ولو بسیار کم، در واقع در حد توان آن روزهایم. حالا بعد از این همه سال و این همه اتفاق، ارزش هر کدام از این اوراق، ماکزیمم برابر مبلغی است که خودم پرداخته بودم. اگر همین مبلغ را صرف خرید طلا یا ... کرده بودم قطعا حالا ارزشش خیلی بیشتر شده بود. افت ارزش سرمایه آزار دهنده است اما از آن آزار دهنده تر احساس فریب خورده بودن در مورد مشارکت در بهبود اقتصاد و صنعت کشور است.

  
نویسنده : شیث ; ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٥
تگ ها :

 

بعضی آدمها توی این دنیا هستند که ارادت و دوستی دارند اما حال و احوال پرسیدنشان هم قانون دارد. چه قانونی؟ وقتی خبری ازشان نیست یعنی زندگی به روال سابق برقرار است همین که تغییر قابل عرضی ایجاد شد یاد کردنشان هم گل می کند!!! البته این گروه بهتر از گروهی هستند که وقتی متوجه تغییر شرایط شما شدند هی به یاد شما می افتند!

  
نویسنده : شیث ; ساعت ٧:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٠
تگ ها :

 

دوستای خوبم:

هر بار که ایمیلها یا پیغامهای پر مهرتون رو تو می خونم، خدا رو برای داشتن دوستان خوبی چون شماها شکر می کنم. واقعا هر آدمی تو زندگیش این شانس رو نداره که کلی دوست مهربون و چند تا دوست بی نظیر، دلسوز و همراه داشته باشه. :)))

  
نویسنده : شیث ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٩
تگ ها :